پذیرایی مجلس ختم و ترحیم


زمانی که عزیزی تازه از دست رفته و به قول معروف دستش از دنیا کوتاه شده و بازماندگان وی در حالت روحی نا مناسب به سر می‌برند پذیرایی مجلس ختم از وظایف نزدیکان و دوستان خانوادگیشان می‌باشد. ولی با توجه به شرایط خاص ممکن است این افراد دچار تنش و سردرگمی شده و نتوانند آن طور که باید مجالسی در شان آن عزیز تدارک ببینند. ما با کمال تاسف، از خداوند متعال صبر و شکیبایی و تسلی خاطر برای شما بازمانگان محترم خواستاریم و امیدواریم روح عزیز از دست رفته قرین آرامش و رحمت الهی قرار گیرد.

میزبان تو اینجاست تا شما عزیزان را برای برپایی یک مجلس ختم آبرومندانه یاری کند. ما با در نظر گرفتن نیروی کار حرفه ای برای پذیرایی مجلس ختم  و همچنین با ارائه خدمات کامل و ویژه میزبانی سعی بر صرفه جویی در زمان و هزینه و نیروی انسانی، جلوگیری از اسراف و دورریز میوه و کاهش آلودگی پلاستیکی محیط زیست داریم.

تشریفات پذیرایی میزبانتو، به پشتوانه تجربه گرانقدر چندین ساله و پرسنل مجرب، خلاق و حرفه‌ای مجموعه، افتخار میزبانی مراسمات، رویدادها و مناسبتهای سالیانه فرهنگی اجتماعی ورزشی و …. برگزار شده توسط ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی با تعداد شرکت کنندگان بالا را در طول سالیان  گذشته برعهده داشته و با کسب رضایت مشتریان محترم قادر به ارائه خدمات با کیقیت و مورد نیاز شما عزیزان در تمامی مجالس رسمی و غیر رسمی می‌باشد.

همانطور که می‌دانید شیرینی‌هایی که در پذیرایی مجلس ختم مورد استفاده قرار می‌گیرند با شیرینی‌های مراسمات دیگر تفاوت دارند و در این مجالس بیشتر از مشتقات حلوا و خرما استفاده می‌شود. خدمات پذیرایی میزبانتو با به کارگیری این دو مورد انواع مختلف شیرینی‌ها را به شکل حلوا ویفری (رولتی)، حلوا تارت، مخلوط با قیف، حلوا خرما (حلوا توپکی)، حلوا میشکا (میکاد)، مخلوط با حلوا خرما، قیفی و خرما مجلسی (مغزدار) درسینی حلوا خرما به سفارش شما عزیزان تزیین و آماده کرده و برای مجلس ختم و نیز مراسم روز سوم، هفتم و سالگرد عزیزان از دست رفته به دست شما بزرگواران می‌رساند.

پک پذیرایی مجلس ختم

در پذیرایی مجلس ختم استفاده از اقلام خوراکی با کیفیت حرف اول را می‌زند که ما با تهیه اقلام مرغوب و معتبر در کنار بسته بندی‌های مرغوب و شکیل و متعهد بودن به رعایت سه اصل حیاتی کیفیت، خوش قولی و پاسخگو بودن تمام تلاش خویش را در برگزاری شایسته و آبرومندانه مجالس شما عزیزان بکارخواهد گرفت چراکه حفظ منافع و اعتبار شما، موجب افزایش اعتبار و افتخار در تداوم ارتباط ماست. از اینکه با حسن اعتماد خویش، روی کمک ما حساب می‌کنید سپاسگزاریم.

میزبانتو در تهیه اقلام پذیرایی برای پذیرایی مجلس ختم انواع کیک، آبمیوه، میوه، رانی و … را درنظر گرفته است که مشتریان عزیز می‌توانند به انتخاب خود اقلام مورد نیاز برای پک‌های پذیرایی انتخاب کنند و یا از بسته‌های آماده‌ای که خود میزبانتو در نظر گرفته است استفاده کنند. بسته‌های پذیرایی در جعبه و پاکت‌های شیک، زیبا و متفاوت آماده می‌شوند که مشتریان عزیز می‌توانند با توجه یه سلیقه خود انتخاب کنند.

جهت دیدن لیست منوهای پذیرایی و لیست اقلام انتخابی مورد نظر و جهت خرید بسته پذیرایی کلیک کنید.

بسته پذیرایی 

پک پذیرایی مجلس ختم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09025044570