سفارش یا مشاوره : ۳۳۳۷۶۱۳۵-۰۳۱ یا ۰۹۰۲۵۰۴۴۵۷۰

محصولات هتلی

  اگر شما به عنوان يک هتل دار در حال ارائه خدمات به مشتريان خود هستيد، خيلی مهم است كه بتوانيد نيازها و انتظارات آنها را به بهترین نحو برآورده كنيد. ارائه خدمات خوب و با كيفيت تاثير بسيار زيادی در پيشرفت شما نسبت به ساير رقبا خواهد داشت. تمام مسافرانی كه در هتل شما اقامت دارند در حكم سفيرانی هستند كه قرار است با برگشت به ديار خود مبلغ خدمات شما برای مشتريان آينده تان باشند.از این رو ارائه محصولات هتلی شما باید باید به بهترین شکل انجام شود.

مواردی مانندی اقلام غذايی، غذاهای رستورانی ، انواع نوشيدنی‌ها و بسياري اقلام غذايی ديگر در دسته اقلام تکنفره رستورانی هتلی قرار میگیرد و موارد دیگری  مانند شامپو ، صابون ، حوله ، مسواك و . . .  در مجموعه محصولات هتلی بهداشتي قرار مي گيرند 

شامپو و صابون هتلی
محصولات هتلی

شامپو و صابون هتلی

شامپو و صابون هتلی از موارد بسیار مهم در محصولات هتلی به شمار می آید، پک‌های شامپو و صابون هتلی ارائه شده میزبانتو به گونه‌ای طراحی شده‌ند که حاوی چند شامپو و صابون تک نفره باشد . اين امر به مسافرين ساكن در هتل شما اين امكان را میدهد كه برای هر بار استحمام بسته به نياز خود از شامپو و صابون هتلی استفاده كنند . شما می توانيد اين شامپوها و صابون ها را در تعداد بالا و به صورت كارتونی برای هتل خود خريداری كرده و بسته به نوع اتاق‌ها و درخواست‌های خود مورد استفاده قرار دهيد . تمامی اين محصولات در تنوع بالايی از برندهای معروف و طرح ها و ابعاد گوناگون آماده فروش به شما هستند. با توجه به تنوع بالا شامپو و صابون هتلی شما می توانيد متناسب با نياز تمام مشتريان خود اقدام به تهيه اين پک ها كنيد . اين امر به شما امكان مي دهد تا با افزايش سطح كيفيت خدمات خود ، جايگاه خوبي در بين ساير رقبا خود پيدا كرده و خاطره اي خوب و بياد ماندنی  برای مشتريان خود به يادگار بگذاريد .

 در زیر این می توانید لیست محصولات ، برند و قیمت آنها را مشاهده فرمایید .

بستن منو