جملاتی درباره میزبانتو

 

میزبانتو یک روش جدید خرید پذیرایی میان وعده است که برای اولین بار در ایران از دی ماه ۹۴ شروع به کار کرد. همه می دونیم آماده کردن پذیرایی خوب و کامل یه رویداد چقدر کار سختیه. اونم وقتی که برگزارکنندگان رویداد درگیر کارهای اجرایی و هماهنگی های برگزاری مراسم هستن. میزبانتو برای سهولت شما و به جهت حل این مشکل راه اندازی شده است. شما به راحتی می تونید همه نوع خوراکی از قبیل میوه شسته شده، کیک، شیرینی، کاپ کیک، نوشیدنی، فینگرفود و تنقلات را در عرض چند دقیقه از میزبانتو خریداری کنید و به تعداد مورد نیازتون در زمان و مکان رویداد تحویل بگیرید. میزبانتو این امکان رو به شما داده که اقلام پذیرایی رو در بسته های شیک و یک نفره و یا به صورت سینی و یا سبد تحویل بگیرید.

میزبانتو در رویدادهایی از قبیل همایش ها، کنفرانس ها، دوره های آموزشی، جلسات سازمانی، جلسات دفاع از پایان نامه، مهمانی ها و دورهمی ها، صبحانه کاری، مراسم عروسی، جشن ها و تولدها، تورها، مراسم ترحیم، جلسات و مراسم مذهبی و سایر رویداهای شما همراه شما باشه.
برای ثبت سفارش به راحتی میتونید از طریق سایت میزبانتو اقدام کنید و هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید. اگر مطالب سایت و توضیحات محصولات رو به دقت بخونید احتمالا سوالی نداشته باشید، اما اگر باز سوال یا ابهامی داشتید با ما تماس بگیرید.
ما تمام تلاشمون میکنیم که در روزهای مهم همراه مطمئن شما باشیم.

09025044570